LJUSSTAKAR, 1 par,tenn,rokoko, Lars Lundwall, Jönköping, 1700-tal.

942726. LJUSSTAKAR, 1 par,tenn,rokoko, Lars Lundwall, Jönköping, 1700-tal.

höjd 17,5 cm.

ålders samt bruksslitage. den ena med något skev bottenyta,otydliga stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 17,5 cm.

Antal besök: 679