942220. BORD, "Superellips", Bruno Mathsson, Mathsson International.

175 x 125 cm. Höjd 70 cm. Skiva i masurbjörk.

Bordsskiva med repor och slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
942220

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 404