942184. SITTPUFF, Piero Lissoni för Fritz Hansen, 2000-tal.

95 x 95 cm. Höjd 30 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

95 x 95 cm. Höjd 30 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
942184

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 240