Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
WALTER ANDERSSON. Adventsljusstake Ystad Metall nysilver 1900-talets första hälft.
941678. WALTER ANDERSSON. Adventsljusstake Ystad Metall nysilver 1900-talets första hälft.
Längd 31 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 31 cm.
Mindre ytslitage.
1 507