YASU SASAMOTO. fällbar pall, 1960-tal.

941251. YASU SASAMOTO. fällbar pall, 1960-tal.

För Dulton CO LTD, kromat underrede med vitlackerad sits. Benavslut med gummifötter märkta Dulton. Signerad på ovansida sits.

Något anlupen metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något anlupen metall.

Antal besök: 6 035