ÅKE WICKSTRÖM. Tavlor, 4 st, olja på duk samt pannå, signerade.
940835. ÅKE WICKSTRÖM. Tavlor, 4 st, olja på duk samt pannå, signerade.
"Efter regnet", ca18x22,5 cm
"Tjuren i morgonljus, Spanien", ca21x15,5,cm
"Bad söndag, Pukavik", ca18,5x15,5 cm
"Morgonljus efter badet", ca17x10,5 cm.
"Efter regnet", ca18x22,5 cm