MATSERVISDELAR, 23 st, Rörstrand "Party", "Picknick", "Joker, 1900-talets andra hälft.

939503. MATSERVISDELAR, 23 st, Rörstrand "Party", "Picknick", "Joker, 1900-talets andra hälft.

3 st tallrikar, Rörstrand Lidaberg "Joker".
1 st skål Rörstrand "Picknick".
19 st delar Rörstrand "Party".

Nagg, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, bruks/åldersslitage.

Antal besök: 1 470