KANNA, silver och glas, Stockholm, 1877.

938913. KANNA, silver och glas, Stockholm, 1877.

höjd 32 cm
möjligen Gustaf Möllenborg
Inskriptioner med året 1878.

Ålders samt bruksslitage. nagg på foten, hällsnip med buckla, inskriptioner.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 32 cm
möjligen Gustaf Möllenborg
Inskriptioner med året 1878.

Antal besök: 861