Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
ÄGG, keramik, Per Liliengren, signerad.
938488. ÄGG, keramik, Per Liliengren, signerad.
Höjd 12 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 12 cm.
Mindre ytslitage.
3 464