KAFFESERVIS, 3 delar, tenn, GAB, 1930-tal.

938072. KAFFESERVIS, 3 delar, tenn, GAB, 1930-tal.

Kaffekanna, höjd ca 12 cm inkl lock
Sockerskål, höjd ca 4,5 cm
Gräddkanna, höjd ca 4 cm.

Bruksslitage. Bucklor förekommer. Mindre repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sockerskål, höjd ca 4,5 cm
Gräddkanna, höjd ca 4 cm.

Antal besök: 408