HERRARMBANDSUR, Breitling, Anti-choc, 1945.

937688. HERRARMBANDSUR, Breitling, Anti-choc, 1945.

Boettens diameter ca 35 mm, inklusive skruv ca 38 mm

Serienummer: 516358.

Ålders samt bruksslitage. Ej genomgången. Glas med repor, spricka. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer: 516358.

Antal besök: 1 734