KAFFESERVIS, 24 delar, New Chelsea, England.

937277. KAFFESERVIS, 24 delar, New Chelsea, England.

12 koppar samt 12 fat.

Smärre förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 koppar samt 12 fat.

Smärre förgyllningsslitage.

Antal besök: 711