SALONGSMÖBEL, 3 delar, Chippendalestil, 1900-talets första hälft.

935833. SALONGSMÖBEL, 3 delar, Chippendalestil, 1900-talets första hälft.

Soffa, längd ca 145 cm, rygghöjd ca 82 cm
Fåtölj, rygghöjd ca 82 cm
Bordhöjd ca 65 cm (inkl glasskiva), diameter ca 90 cm.

Ålders samt bruksslitage. Fläckar, märken. Resårbotten i soffa med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj, rygghöjd ca 82 cm

Antal besök: 424