Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Ej genomgången. Backspegel skadad, lös del medföljer. Lampor trasiga. Repor, stötmärken. Ett batteri behöver översyn.