PROMENADSCOOTER, ELOPED, City 501.

934214. PROMENADSCOOTER, ELOPED, City 501.

Enligt manual, bland annat:

Längd 1320mm
Höjd 1210mm
Bredd 620mm
Vikt;: 110kg

Batterier/motor
Antal: 2st 12V seriekopplade långdistansbatterier

Däck
Dimension: 10"

Lastkapacitet
Totalt: 120kg.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Ej genomgången. Backspegel skadad, lös del medföljer. Lampor trasiga. Repor, stötmärken. Ett batteri behöver översyn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt manual, bland annat:

Längd 1320mm
Höjd 1210mm
Bredd 620mm
Vikt;: 110kg

Batterier/motor

Däck
Dimension: 10"

Lastkapacitet
Totalt: 120kg.

Antal besök: 3 119