STOLAR, 6 st, Erik Buck för Odense, Maskinsnedkeri A/S, 1960-tal.

934038. STOLAR, 6 st, Erik Buck för Odense, Maskinsnedkeri A/S, 1960-tal.

Höjd 81 cm, sitthöjd 46 cm, djup 51 cm.

Ytslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage, repor och märken.

Antal besök: 1 643