ERLING TORVITS, satsbord 3 st.

933829. ERLING TORVITS, satsbord 3 st.

För Heltborg Möbler, modell HM 15, teak och rotting, formgivna 1955. Längd 55 cm, 50 cm resp 42 cm. Kontrollstämplat samt brännstämplat 15.

Furnitureindex: RP17628.

Smärre avslag, fanérskador, stagen på minsta har släppt litet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furnitureindex: RP17628.

Antal besök: 1 781