Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GERD LILLAN MICHELIN. Stilleben, akryl/olja på duk, signerad.
93278. GERD LILLAN MICHELIN. Stilleben, akryl/olja på duk, signerad.
55 x 46 cm.
Krackelyrer.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 46 cm.
Krackelyrer.
Auktionshuset Kolonn
2 030