STAFFAN SNIDARE. Etsningar, 2-stycken.

931016. STAFFAN SNIDARE. Etsningar, 2-stycken.

Groda. Signerad samt numrerad 279/325 ex. 2,5x3 cm
Musjägare II. Signerad samt numrerad 92/275 ex. 3,5x4 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 326