GOLVUR, 1800-tal.

930289. GOLVUR, 1800-tal.

Urverk märkt Johan Nordahl 1758 Skara
Pendel medföljer höjd 195 cm.

Lod saknas, slitage märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
930289. GOLVUR, 1800-tal.

Pendel medföljer höjd 195 cm.

Lod saknas, slitage märken.

Antal besök: 730