MATSALSGRUPP, 9 delar, bondrokoko, 1900-tal.

930270. MATSALSGRUPP, 9 delar, bondrokoko, 1900-tal.

Bestående av bord diameter 110 cm, höjd 75 cm, 6 st stolar rygghöjd 96 cm samt 2 st karmstolar rygghöjd 96 cm.

Skavmärken, sitsar med slitage och fläckar, repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 829