FICKUR, 4 st, bl a Chronometre, Eterna, 18-/1900-tal.

929861. FICKUR, 4 st, bl a Chronometre, Eterna, 18-/1900-tal.

Chronometre, diameter 47 mm, nyckeldragare med kompass.
Eterna, silver, diameter 54 mm.
Fickur, diameter 45 mm, nyckeldragare.
Fickur, diameter 48 mm, nyckeldragare .

2 med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 med skador.

Antal besök: 1 214