Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OLOF TRÄNK. "På hemväg, vinterkväll på Öland", olja på pannå, signerad.
929598. OLOF TRÄNK. "På hemväg, vinterkväll på Öland", olja på pannå, signerad.
ca 23,5x18 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 23,5x18 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
546