TERRIN, tenn, Anna Petrus, Firma Svenskt Tenn, 1927.

929146. TERRIN, tenn, Anna Petrus, Firma Svenskt Tenn, 1927.

Höjd ca 24,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Smärre repor, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24,5 cm.

Antal besök: 1 188