JÖRGEN FOGELQUIST. Litografi.

929115. JÖRGEN FOGELQUIST. Litografi.

Abstrakt komposition. Signerad samt numrerad 5/25 ex.
15x19 cm.

Något gulnat blad.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

15x19 cm.

Något gulnat blad.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Antal besök: 411