BESTICK, 28 delar, silver, 18/1900-tal. Totalvikt ca 450 gram.

928701. BESTICK, 28 delar, silver, 18/1900-tal. Totalvikt ca 450 gram.

2 tänger, 2 saxar, 1 tesil, 11 olika teskedar, 5+6 mockaskedar och 1 dessertsked. Längd 10-19 cm.

Bruksslitage, bucklor, gravyr, saxblad i rostfritt stål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 379