925433. GUNGSTOL, svartmålad, tidigt 1900-tal.

Senare bemålad.
Längd 122 cm.

Sprickor samt färgslitage.

Senare bemålad.
Längd 122 cm.

Sprickor samt färgslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
925433

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 67