Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
STOL "Öglan", Gillis Lundgren, IKEA, 1900-talets andra hälft.
925030. STOL "Öglan", Gillis Lundgren, IKEA, 1900-talets andra hälft.
Rygghöjd 84 cm.
Ytrepor och slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 84 cm.
Ytrepor och slitage.
1 432