GUSTAV RUDBERG. TRE STYCKEN, BÅTAR, VEN.

924519. GUSTAV RUDBERG. TRE STYCKEN, BÅTAR, VEN.

Signerade och numrerade, bildytor ca 46x51 resp 38x51 resp 33x39 cm.

Den mindre ramen trasig.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Den mindre ramen trasig.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 479