SKYDD FÖR ÖPPEN SPIS, mässing, 1900-tal.

923822. SKYDD FÖR ÖPPEN SPIS, mässing, 1900-tal.

109x70 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

109x70 cm.

Slitage och märken.

Antal besök: 758