922685. BARBRO NILSSON. Matta, "Violetta blå", tät rya, ca 240 x 162 cm, signerad AB MMF BN.

AB Märta Måås-Fjetterström. Komponerad år 1961.

Smärre bruksslitage.

Smärre bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
922685

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 2 058