Diameter 35, höjd 75 cm.

Smärre fanerskador samt fläckiga.

Diameter 35, höjd 75 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 55 GBP

Utlämning på plats
0 GBP

Paketleverans:

Sverige
131 GBP
Danmark, Tyskland
179 GBP
Finland, Frankrike, Italien, Norge, Spanien, Storbritannien
211 GBP
244 GBP
Bulgarien, Irland, Kroatien, Slovenien, Ungern
319 GBP

Transport till utlämningsställe:

55 GBP
Danmark: Köpenhamn
87 GBP
Finland: Helsingfors
87 GBP
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
110 GBP
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
112 GBP
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
128 GBP
Tyskland: Frankfurt/Main, München
129 GBP
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
169 GBP
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
193 GBP
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
262 GBP
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
297 GBP
USA: Atlanta
568 GBP

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
922655

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 58