Diameter 35, höjd 75 cm.

Smärre fanerskador samt fläckiga.

Diameter 35, höjd 75 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 62 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
147 EUR
Danmark, Tyskland
201 EUR
Finland, Frankrike, Italien, Norge, Spanien, Storbritannien
237 EUR
274 EUR
Bulgarien, Irland, Kroatien, Slovenien, Ungern
358 EUR

Transport till utlämningsställe:

62 EUR
Danmark: Köpenhamn
97 EUR
Finland: Helsingfors
97 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
124 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
126 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
143 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main, München
145 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
190 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
217 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
294 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
333 EUR
USA: Atlanta
638 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
922655

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 60