ISHINK/VINKYLARE, glas, Nils Landberg, Orrefors, 1950-tal.

921978. ISHINK/VINKYLARE, glas, Nils Landberg, Orrefors, 1950-tal.

Etikettmärkt. Diameter 21, höjd 19 cm.

Smärre ytslitage.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 2 226