Marmeladburk "Vår lilla stad" Jie Gantofta Skål "Picknick" Rörstrand 26x23 cm, höjd 8,5 cm Karott Dinera, Rörstrand höjd 8 cm.
Mindre ytslitage Skål med nagg.