BESTICK, 10 delar, silver, 18/1900-tal, vikt tillsammans ca 308 gram.

920986. BESTICK, 10 delar, silver, 18/1900-tal, vikt tillsammans ca 308 gram.

3 matskedar(bland annat A.Lundqvist, A.G. Wixner), längd ca 18-21,5 cm
2 gafflar, längd ca 20,5 cm
5 te/kaffeskedar, längd ca 11 cm.

Ålders samt bruksslitage. Inskription. En sked med spricka.
Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 gafflar, längd ca 20,5 cm

Bucklor.

Antal besök: 357