Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
VASER, 3 st, glas, bland annat "Sofiero blå", Gunnar Cyrén, Orrefors.
919091. VASER, 3 st, glas, bland annat "Sofiero blå", Gunnar Cyrén, Orrefors.
Höjd ca 12-20 cm.
Bruksslitage. Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 12-20 cm.
Bruksslitage. Nagg.
Kalmar Auktionsverk
1 460