LJUSSTAKAR/KANDELABRAR, 9 st.

914780. LJUSSTAKAR/KANDELABRAR, 9 st.

2 kandelabrar, 3 ljusstakar i vitmetall, 2 låga ljusstakar, 2 ljusstakar med kulfötter.

Ålders samt bruksslitage. Bucklor kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 331