IVAN HOFLUND. OLJA på duk,Gåsapigan,signerad och daterad 1911.

913880. IVAN HOFLUND. OLJA på duk,Gåsapigan,signerad och daterad 1911.

höjd 22 cm, bredd 31 cm
totalstorlek: höjd 39 cm, bredd 49 cm
Etikett från Kalmar Konstmuseum 1947

mindre åldersslitage.

Ivan Hoflund (1887–1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 22 cm, bredd 31 cm

mindre åldersslitage.

Ivan Hoflund (1887–1948)

Antal besök: 558