KIM MINJUNG. litografiskt tryck, Museumsbygningen&Gallerie, København.

913566. KIM MINJUNG. litografiskt tryck, Museumsbygningen&Gallerie, København.

Signerad samt numrerad 3/20 ex, 21 oct -04. 178x54 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 412