CHRISTO & JEANNE-CLAUDE. Offsettyck. Wrapped coast. Little bay, Australia, 1969.

912245. CHRISTO & JEANNE-CLAUDE. Offsettyck. Wrapped coast. Little bay, Australia, 1969.

Handsignerad. 65x100 cm.

Marginaler med hanteringsveck och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handsignerad. 65x100 cm.

Antal besök: 1 746