SOFFA samt FÅTÖLJER, 3 delar, "Capri", Johannes Andersen, Trensum, 1950/60-tal.

912178. SOFFA samt FÅTÖLJER, 3 delar, "Capri", Johannes Andersen, Trensum, 1950/60-tal.

2 fåtöljer
soffa.

Ålders samt mindre bruksslitage. Mindre fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 fåtöljer
soffa.

Antal besök: 4 354