HANNA PAULI. Tillskriven. Teckning, ca 1900.

910738. HANNA PAULI. Tillskriven. Teckning, ca 1900.

höjd 13 cm, bredd 17 cm
Stämplad på baksidan AUKTION PAULI 1942,
(Sannolikt från paret Paulis sterbhusauktion).

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 13 cm, bredd 17 cm

åldersslitage.

Antal besök: 1 352