Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BÖRJE ÄNG. "Från Ängholmen". Olja på duk, signerad Äng.
90986. BÖRJE ÄNG. "Från Ängholmen". Olja på duk, signerad Äng.
74 x 84 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
74 x 84 cm.
Göteborgs Auktionsverk
4 513