BRUNO MATHSON. 2 FÅTÖLJER, Jetson, Bruno Mathson, DUX.

908071. BRUNO MATHSON. 2 FÅTÖLJER, Jetson, Bruno Mathson, DUX.

Benställning av kromad metall. Klädsel av skinn, grå klädsel. Lös nackkudde.

Bruksslitage, repor och märken, smutsad klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 243