GUNGHÄST och BARNSTOL trä, 1900-tal.

905626. GUNGHÄST och BARNSTOL trä, 1900-tal.

häst: höjd 63 cm, längd 77 cm
stol: höjd 92 cm, bredd 36 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

häst: höjd 63 cm, längd 77 cm

bruksslitage.

Antal besök: 473