VIKVÄGG, trä, 18/1900-tal.

VIKVÄGG, trä, 18/1900-tal.
905263. VIKVÄGG, trä, 18/1900-tal.

Stomme av trä, skuren dekorslinga runt medaljongerna. Längd ca. 195, höjd 200 cm.

Slitage, skador samt lagningar. Textilspänningen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 538