MYNT/MEDALJ, Astrid Lindgren, 1000 gram, i silver med guldmotiv, 1900/2000-tal.

905151. MYNT/MEDALJ, Astrid Lindgren, 1000 gram, i silver med guldmotiv, 1900/2000-tal.

Diameter 10 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 10 cm.

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 1 256