LARS LINDEBERG. litografi, numrerad 206/310, signerad och daterat -59.

903862. LARS LINDEBERG. litografi, numrerad 206/310, signerad och daterat -59.

Bladstorlek 58,5x68,5cm, utan ram.

Fläck i yttre hörn utanför bildyta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 2 209