ANNA-LISA BÖÖS. Lackmålning på pannå.

903413. ANNA-LISA BÖÖS. Lackmålning på pannå.

Landskap. Signerad. 61x57 cm.

Mindre ytslitage.

Anna-Lisa Böös (1920–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. Signerad. 61x57 cm.

Mindre ytslitage.

Anna-Lisa Böös (1920–2005)

Antal besök: 2 398