FAT, tenn, 17/1800-tal.

902425. FAT, tenn, 17/1800-tal.

diameter 43 cm
på brättet finns oidentifierad signatur samt undersidan med inskription.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 43 cm

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 383